HCB03-300-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HCB03-300-RC
JLCPCB Part #
C6630729
Package
0402
Description
1 30Ω@100MHz 50mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS