E36D401CES472QEE3Q
MFR.Part #
E36D401CES472QEE3Q
JLCPCB Part #
C1617454
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+30% 143mm 31.75mm 400V 4700uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS