EKZE350EC5182ML25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZE350EC5182ML25S
JLCPCB Part #
C1598828
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 16mΩ 1800uF 2.076A@120Hz 25mm 35V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS