EKXJ421ELL330MK30S
MFR.Part #
EKXJ421ELL330MK30S
JLCPCB Part #
C1597895
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 1A@100kHz 30mm 33uF 420V 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS