EKHE401ELL560MK30S
MFR.Part #
EKHE401ELL560MK30S
JLCPCB Part #
C5113514
Package
Plugin,D12.5xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 32mm 400V 480mA@120Hz 56uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS