EKMT421VSN561MA45S
MFR.Part #
EKMT421VSN561MA45S
JLCPCB Part #
C1613600
Package
Plugin,D35xL47.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.88A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 420V 47.5mm 560uF ±20% 插件,D35xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS