E36D351LPN152TC92U
MFR.Part #
E36D351LPN152TC92U
JLCPCB Part #
C3813467
Package
Bolt,D50.8xL92mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1500uF 2000hrs@85℃ 22.22mm 350V 50.8mm 92.08mm 螺栓,D50.8xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS