E36L501CGS382MEB7U
MFR.Part #
E36L501CGS382MEB7U
Description
-40℃~+85℃ 31.8mm 3800uF 500V 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS