ESMM201VSN102MA30S
MFR.Part #
ESMM201VSN102MA30S
JLCPCB Part #
C1605834
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 200V 249mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 4.89A@100kHz ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS