EKMM201VNN821MA30S
MFR.Part #
EKMM201VNN821MA30S
JLCPCB Part #
C1637195
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 3.06A@50kHz 3000hrs@105℃ 303mΩ@120Hz 30mm 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS