E36D451HPN101TAA5U
MFR.Part #
E36D451HPN101TAA5U
JLCPCB Part #
C6607151
Package
Bolt,D35xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 100uF 105mm 12.7mm 35mm 450V Bolt,D35xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS