EKMH451VSN271MR45S
MFR.Part #
EKMH451VSN271MR45S
JLCPCB Part #
C1606307
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6445A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 450V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS