HHXD350ARA470MF61G
MFR.Part #
HHXD350ARA470MF61G
JLCPCB Part #
C3274442
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 130mA@120Hz 35V 47uF 5000hrs@105℃ 6.1mm 6.3mm 60mΩ ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS