EKYA630ELL152MLP1S
MFR.Part #
EKYA630ELL152MLP1S
JLCPCB Part #
C1650796
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.74A@120Hz 10000hrs@105℃ 1500uF 16mm 19mΩ 35.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS