ELXY500ELL180MEB5D
MFR.Part #
ELXY500ELL180MEB5D
JLCPCB Part #
C1591399
Package
Plugin,D5xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 129mA@100kHz 18uF 2000hrs@105℃ 2mm 50V 5mm ±20% Plugin,D5xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS