ELXZ630ELL331MM15S
MFR.Part #
ELXZ630ELL331MM15S
JLCPCB Part #
C1599049
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 18mm 330uF 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS