URS0J682MHD
MFR.Part #
URS0J682MHD
JLCPCB Part #
C1599198
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.909A@10kHz 15mm 18mm 2000hrs@85℃ 6.3V 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS