EMVE161ARA680MMH0S
MFR.Part #
EMVE161ARA680MMH0S
JLCPCB Part #
C6944881
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16.5mm 160V 18mm 2000hrs@105℃ 320mA@120Hz 68uF ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS