EGXF201ELL430MJ25S
MFR.Part #
EGXF201ELL430MJ25S
JLCPCB Part #
C1597589
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 200V 25mm 3000hrs@125℃ 420mA@120Hz 43uF 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS