EKMQ250ELL332ML25S
MFR.Part #
EKMQ250ELL332ML25S
JLCPCB Part #
C5113575
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.4A@120Hz 16mm 2000hrs@105℃ 25V 25mm 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS