E36D200LPN123UA79U
MFR.Part #
E36D200LPN123UA79U
JLCPCB Part #
C7269781
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 12000uF 20V 35mm 79mm Bolt,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS