ELXZ630ELL821ML30S
MFR.Part #
ELXZ630ELL821ML30S
JLCPCB Part #
C1498179
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.602A@120Hz 16mm 43mΩ 63V 7.5mm 8000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS