EKZE800ELL561MK40S
MFR.Part #
EKZE800ELL561MK40S
JLCPCB Part #
C1600306
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@100kHz 12.5mm 40mm 5000hrs@105℃ 560uF 5mm 80V ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS