ELXZ250ETE152MK25S
MFR.Part #
ELXZ250ETE152MK25S
JLCPCB Part #
C1596928
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
1.95A@100kHz 12.5mm 1500uF 25V 25mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS