EKXJ251ELL391MM50S
MFR.Part #
EKXJ251ELL391MM50S
JLCPCB Part #
C1664832
Package
Plugin,D18xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 250V 3.65625A@100kHz 390uF 50mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS