ESMH350VNN473MA80U
MFR.Part #
ESMH350VNN473MA80U
JLCPCB Part #
C3723339
Package
Plugin,D35xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 10.12A@120Hz 10mm 10mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 35V 35mm 47000uF 82mm ±20% 插件,D35xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS