ELXZ6R3ELL152MJ20S
MFR.Part #
ELXZ6R3ELL152MJ20S
JLCPCB Part #
C1595209
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1.22A@100kHz 10mm 1500uF 20mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS