EMVY101GTR101MKE0S
MFR.Part #
EMVY101GTR101MKE0S
JLCPCB Part #
C1600553
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 12.5mm 13.5mm 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS