E37F401CPN332MDA5U
MFR.Part #
E37F401CPN332MDA5U
JLCPCB Part #
C3815204
Package
Bolt,D63.5xL106mm
Description
-40℃~+85℃ 106mm 12.3A@120Hz 25mΩ@120Hz 28.6mm 3300uF 400V 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL106mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS