R11D100MUB4CGWB
Extended
Manufacturer
xincheng
MFR.Part #
R11D100MUB4CGWB
JLCPCB Part #
C5139190
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+170℃ 10Ω 11mm 13mW/℃ 2800K 3A 55s 7.5mm ±10% ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS