RMF75-48S12W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RMF75-48S12W
Description
-25℃~+95℃ 1 1000uF 100mA 100mVp-p 12V 18V~72V 260kHz 500V 6.25A 75W 90% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery - Isolated Power Modules ROHS