RKF60-48S12
MFR.Part #
RKF60-48S12
Description
-40℃~+85℃ 1 12V 2200uF 260kHz 36V~72V 50mVp-p 5A 60W 90% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection - Isolated Power Modules ROHS