URB4848YMD-30WR3
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
URB4848YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C22458771
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+95℃ 12.7mm 18V~72V 200mVp-p 220uF 25.4mm 25.4mm 260kHz 47.52V~48.48V 50mA 625mA 86% 插件,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS