RM150-110S12W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RM150-110S12W
JLCPCB Part #
C2764855
Package
DIP,81.5x55.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 12.5A 12V 150W 15mm 260kHz 40V~160V 55.5mm 80mVp-p 81.5mm 86% Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,81.5x55.5mm Isolated Power Modules ROHS