RLM300-110S24TM
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RLM300-110S24TM
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 108mm 12.5A 139mm 24V 260kHz 28.6mm 300W 72V~144V 86% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection - Isolated Power Modules ROHS