MSR12A1R020F2
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
MSR12A1R020F2
JLCPCB Part #
C21261089
Package
1206
Description
1W 20mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS