SMBJ13CA
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
SMBJ13CA
JLCPCB Part #
C5121743
Package
SMB
Description
13V 14.4V 1uA 21.5V 28A 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS