LMJ25MF2P0R010
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
LMJ25MF2P0R010
JLCPCB Part #
C2838941
Package
2512
Description
10mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS