LMJ12MF1P0R040
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
LMJ12MF1P0R040
JLCPCB Part #
C5121700
Package
1206
Description
1W 40mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS