CS5150GDR16
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
CS5150GDR16
JLCPCB Part #
C3186962
Package
SO-16
Description
0℃~+150℃@(TJ) 1 1MHz 4.25V~16V Buck Buck External Yes SO-16 DC-DC Converters