1.5KE36CARL4
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE36CARL4
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 30.8V 30A 36V 49.9V 5uA Bidirectional TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS