NCP803SN463T1G
MFR.Part #
NCP803SN463T1G
JLCPCB Part #
C233718
Package
SOT-23
Description
-40℃~+105℃@(TJ) 1 1.2V~5.5V 140ms 4.63V 500nA Active Low Open Drain Simple Reset/Power-On Reset SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS