3224W-1-501
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3224W-1-501
JLCPCB Part #
C52754420
Package
SMD-3P,4.8x3.9mm
Description
11 250mW 500Ω ±10% SMD-3P,4.8x3.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS