RE2512F3R0R5L
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
RE2512F3R0R5L
JLCPCB Part #
C46961744
Package
2512
Description
0.5mΩ 3W Alloy Resistor、Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS