ERA450V22M13X21
MFR.Part #
ERA450V22M13X21
JLCPCB Part #
C49256835
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
13mm 178mA@120Hz 2000hrs@105℃ 21mm 22uF 450V 5mm ±20% Plugin,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS