JVJ25V1000M10X12
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
JVJ25V1000M10X12
JLCPCB Part #
C49256851
Package
SMD,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 25V 400mA@120Hz ±20% SMD,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS