PA35V100M6X9
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PA35V100M6X9
JLCPCB Part #
C48935358
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.5mm 2.6A@100kHz 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 35V 6.3mm 9mm Polymer ±20% Plugin,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS