3386P-1-205
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3386P-1-205
JLCPCB Part #
C52754363
Package
Plugin-3P,9.5x9.5mm
Description
1 2MΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,9.5x9.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS