JER1206F1R022
MFR.Part #
JER1206F1R022
JLCPCB Part #
C49164940
Description
1W 22mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS