ERA400V68M16X26
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERA400V68M16X26
JLCPCB Part #
C49256831
Package
Plugin,D16xL26mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 26mm 300mA@120Hz 400V 68uF 7.5mm ±20% Plugin,D16xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS